Staročeská restaurace V Ruthardce - Kutná Hora


Aktuality

Hodiny V Ruthardce Žrout

Domácí pohoda ve staročeské hospodě (článek v MF Plus)


Zajišťovali jsme rauty, firemní večeře či oslavy pro následují divize, firmy a společnosti: (ukázat reference)


1.1.2010

Hledáte dárek pro své blízké? Pozornost či protislužbu pro své obchodní partnery? Máme pro Vás nápad…. Dárkový poukaz v jakékoliv hodnotě v naší restauraci – viz vzorové foto. Pro více informací kontaktujte nás na tel. 739 013 510 nebo e-mailem vruthardce@seznam.cz.


31.12.2009

Silvestrovská party – spousta jídla, pití, zábavy, co víc dodat……………..Šťastný a úspěšný rok 2010.


5.12.2009

Proběhla již 2. Mikulášská besídka s příjemnou obsluhou sexy čertic a přitažlivého anděla Vašíka. Postupem večera masek přibývalo…. Fotky se bohužel nedochovaly. Tak nashledanou opět příští rok……..


5.12.2009

Jsme opět zprovoznili přesně 1 rok po požáru krb v hlavní místnosti. Jste všichni srdečně zváni k příjemnému posezení.


31.10.2009

Halloween party – vím, že se tato akce do staročeské hospůdky moc nehodí, ale hosté si ji opravdu moc užijí (personál ještě více…. viz foto).


31.9.2009

Huráááá! Skončila rekonstrukce zádlažby Dačického náměstí a Ruthardské uličky. Po mnoha úskalích, které tato rekonstrukce přinesla, musíme s radostí konstatovat, že se povedla! A vy už nebude sypat písek z bot!


5.12.2008

Tento den nezačal pro nás moc dobře….., ale skončil hezky. Kolem 13.00 hod. jsme zjistili, že zápach kouře nepochází z krbu (bráno ironicky), ale z horního patra restaurace. Po vlastní marné snaze požár uhasit, jsme povolali odborníky na slovo vzaté a ti nám pod velkými nástrahami a za fyzické i psychického vypětí požár v poslední chvíli uhasili. Tímto vzdáváme všem PÁNŮM HASIČŮM velký hold a poděkování. S poslední kapkou prosakující z 1. patra odešla i špatná nálada a personál se převlékl do mikulášských kostýmů, tváře černit nemuseli, umounění od sazí jsme byli všichni a zábava mohla začít. A zároveň děkujeme všem úžasným hostům, kteří nás v té nepříliš příjemní chvíli přišli podpořit, někteří i dary přinesli a do posledního místečka hospůdku obsadili. Děkujeme. Viz foto.


V Ruthardce jsme úspěšně uspořádali několik svateb (fotografie viz Příležitostné akce).


Kromě restaurace vznikl v naší historické budově také útulný KRÁMEK V RUTHARDCE. Najdete zde výrobky uměleckých řemesel – drátěné a malované šperky, keramiku, batiku, korálky, oblečení a látkové dekorační předměty.
www.kramekvruthardce.cz


S potěšením jsme zaznamenali, že se naše restaurace "V Ruthardce" objevila v hodnocení MF DNES ze 12. srpna 2005 mezi 55 nejlepšími zahradními restauracemi v Česku.


Rádi bychom poprosili kutnohorské rodáky a příznivce, kteří mají nějaké materiály, nebo fotografie, vztahující se k Ruthardce, aby nám laskavě umožnili jejich okopírování.


Restaurace "V Ruthardce" v nedávné době uvedla do provozu už druhý vnitřní prostor. Zatímco první místnost je řešena v rustikálním středověkém stylu, druhá připomíná spíše středostavovskou obytnou kuchyni z přelomu 19. a 20. století.

Zároveň jsme otevřeli pro veřejnost i vchod z Dačického náměstí, alias Kozího plácku.

Zpět