Staročeská restaurace V Ruthardce - Kutná Hora


284 01 Kutná Hora, Dačického nám. 15
www.v-ruthardce.cz
e-mail:
 

Stylová středověká restaurace V Ruthardce si Vás dovoluje pozvat na oběd, večeři či posezení s přáteli. V letních měsících můžete strávit příjemné chvíle na zahrádce s jedinečným výhledem, která je oázou klidu v centru Kutné Hory a v zimě se ohřát u krbu nebo pozorovat padající vločky z nové zimní zahrady.

Kapacita restaurace je 100 míst včetně malého salonku a zimní zahrady.

Na přání zajišťujeme svatby, firemní večírky, promoce a jiné slavnostní akce pro Vás a Vaše blízké. Máte-li rádi soukromí, ochotně Vám rezervujeme salónek.

Vaše děti zde naleznou bezpečný prostor pro hry. Pro hravé hosty jsou k dispozici stolní hry, karty a za hezkého počasí na zahrádce i dáma či petanque. Do restaurace mají přístup i Vaši psí kamarádi.

Na jídelním lístku naleznete zejména speciality na grilu, ale zároveň i staročeské pochoutky. Mezi naše speciality patří Staročeská žebra, pečené vepřové koleno, grilovaný hermelín s pikantní brusinkovou omáčkou nebo (na objednávku) můžeme pro Vás zajistit rožněné selátko, grilované krůty či uzené ryby a klobásy.

Restaurace V Ruthardce nabízí neobvyklé prostředí s atmosférou historie, přímo stvořené pro Váš nejkrásnější den v životě. Naše zahrádka dodá Vaší svatbě nádherný romantický nádech. Naleznete zde spoustu zákoutí, která můžete využít pro svatební fotografie. Menu lze přizpůsobit Vašim požadavkům. Na základě Vašich přání můžeme zajistit květinovou výzdobu, živou kapelu či projížďku v kočáře, taženém koňským spřežením.

Talíř
Nabízíme:
Grilovaná jídla, velký výběr nápojů, kutnohorských vín i druhů kávy
Rodinné oslavy, svatby, firemní večeře, rauty - zajišťujeme dle přání a požadavků hostů
Středověké hostiny, pečení selete
Pořádáme příležitostné akce pro děti i dospělé
    (Dětský den, Mikuláš, vánoční výlov kaprů...)
V případě zájmu o ubytování Vám můžeme předat kontakty, popř. zajistit ubytování poblíž restaurace

Telefonická rezervace na čísle 739 013 510
Party led
Dále prodáváme:
Balený kostkový led - 3 kg ledu za 55 Kč
Vhodný pro restaurace, bary, cukrárny, diskotéky, na soukromé party a oslavy, chlazení svatebního sektu, pro chataře a chalupáře
 
Je vyroben z nezávadné pitné vody
Teplá jídla
Teplá jídla
120 míst
120 míst
Historický dům
Historický dům
Zahrada
Zahrada
Prostor pro děti
Prostor pro děti
Psi vítáni
Psi vítáni
Zpět